LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - AUGUST 2017

Koguduse kodulehelt leiad värsked sõnumid. Head lugemist!

Oma lugejakaaskirjas kirjutab õpetaja Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Juulikuu sai mööda!
Haapsalu on muutunud armastatud ja külastatud suvelinnaks. Igal nädalavahetusel olid suurüritused ja linnuse õu oli raskesti läbitav.
Kirikusse tulijad pidid kasutama Rootsituru väikest väravat. Ürituste korraldajad on palunud vabandada ebameeldivuste pärast.
Aga august tuleb samuti väga sündmusterohke.
Valge Daami aja raames on kirikus öökontserdid, linnuse muuseumi osa on ka veel mõni nädal avatud ja siis suletakse konvendihoone ruumid ja vahitorn paariks aastaks.
Kasutage veel viimaseid võimalusi ja jälgige reklaame!
Koguduse aastasündmuseks on aga koraalimaraton 20. ja 21. augustil. Johannese Sõnumid jagavad täpsemat informatsiooni ja küllap anname järgmiste nädalate jooksul infot ka massimeedias.
Lastele ja peredele toimub laager "Pimedusest valgusesse" 25. - 27. augustil. Ka selle kohta saab lugeda Johannese Sõnumites.

Soovin teid kõiki kohata augusti kuu suurte ürituste ja vaiksete palvehetkede puhul.
Tere tulemast laulma ja laulu kuulama! Lisan ka koraalimaratoni kuulutuse. Seda võite jagada!

Nüüd aga head lugemist!

Õnnistussooviga