LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - MAI 2017

Oma lugejakaaskirjas kirjatab Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Sinuni jõuab järjekordne koguduse infoleht "Johannese sõnumid".
Täna kaks aastat tagasi seati mind piiskopi ametisse Haapsalus ja ma tänan kõiki, kes minu eest on palvetanud.
Möödunud kuu on olnud nii ilma kui sündmuste poolest väga heitlik aga vaatamata kõigele lähevad päevad ikka pikemaks ja küllap tuleb kaunis kevad ja suvi.
Infokirjas heidame pilgu tagasi möödunud kuule. Sündmusi on olnud nii palju, et kõigest ei ole võimalik kirjutada. Selletõttu peaksid pildid jutustama rohkem kui sada sõna.
Mai kuu toob kaasa erilisi sündmusi. EELK tähistab rahvakiriku staatuse saamise sajandat aastapäeva, jätkub tee EV 100 sünnipäeva tähistamise poole.
Haapsalus tuleb kokku Väliseesti kirikukogu ja Põhja-Ameerika praostkonna sinod.
Vabandan koguduse liikmete ees, et olen mais palju kogudusest eemal. Ees seisavad ees ametireisid Peterburi, Londonisse ja Berliini.
Nüüd aga soovin head lugemist ja aktiivset osalemist kõiges, mis meil kuu jooksul ees seisab.
Õnnistussooviga

Tiit Salumäe