LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - APRILL 2017

Koguduse kodulehelt leiad värsked sõnumid. Head lugemist!

Oma kaaskirjas lugejatele kirjutab TiitSalumäe:

Hea lugeja!

Täna on 1. aprill ja kombeks on proovida oma lähedasi mõne uudisega, mis paika ei pea. Mäletan, et paljude aastate eest öeldi uudistes, et Soome 100 margased kupüürid kaotavad kehtivuse. Tulemus oli see, et inimesed läksidki tänavale oma saja margaseid müüma. Küllap ka täna võib sinuni jõuda aprillinalju, ära kõike usu. Hea huumor on siiski päris tore! Johannese Sõnumid ei sisalda sellel korral aprillinalja. Minu sõnum juhtkirjas puudutab aprillikuus algavat Eesti Vabariigi 100. aastapäeva ettevalmistavat aastat. Kutsun üles mõtlema vabadusest ja vastutusest. Eelolev kevad ja suvi on väga sündmusterohke nii meie linnas, koguduses kui kogu Eestis ja Eesti Kirikus. Kutsun Sind 1. ülestõusmispühal istutama reformatsiooniaasta õunapuud koguduse kantselei aeda ja osalema ja jagama informatsiooni koguduse tegevuse kohta oma lähikonnas.
Soovin head lugemist

Tiit Salumäe