ILMUS SCRIPTA ANNALIA 2016

Lääne praostkonna aastakirjad leiad siit. Head lugemist!

Loe: Scripta Annalia 2016
Loe:
Scripta Annalia 2016 lisa: advendi- ja jõuluaja teenistused

Trükist ilmus Lääne praostkonna traditsiooniline aastaraamat Scripta Annalia 2016. Alates 2006. a. selle nime all ilmuv Lääne praostkonna trükis võtab 24 leheküljel kokku praostkonna koguduste olulisemad sündmused ja käsitleb ka üldisemaid teemasid. Käesoleval aastal ilmus Scripta esmakordselt värvitrükis. Scripta jõululehes on peapiiskop Urmas Viilma, Lääne maavanem Neeme Suure ja Saksa Schmalkaldeni dekaani Ralf Gebaueri tervitus ja detsembri kuu jumalateenistuste ja kontsertide kava kogu praostkonnas. Lääne praostkonnas on 16 kogudust, neist Märjamaa jääb Rapla maakonda, Varbla ja Mihkli Pärnu maakonda.