ADVENDI- JA JÕULUAJA KONTSERDID.

sündmused seisuga 01.11.2016. Värskeimat kalendrit jälgi koguduse kodulehe kalendi rubriigist.

Laupäev, 26. nov. kell 17 Advendikontsert naiskoor Carmina. Dirigent Margit Võsa. Toomkirik. Vaba sissepääs.

kell 18 Advendiküünla süütamine lossiplatsil. Laulavad Haapsalu Linna Algkooli lapsed.

Laupäev, 3. dets. kell 15 Kaunimad jõululaulud (soome keeles) Toomkirik.

Laupäev, 10. dets kell 18. Tütarlastekoor Canzone 15. juubelikontsert. Dirigent Ulrika Grauberg. Toomkirik Vaba sissepääs.

Neljapäev, 15. dets. kell 19 Jõulukontsert Rolf Roosalu ja Saara Kadak. Piletiga. Toomkirik

Reede, 16. dets kell 18 Jahirahu väljakuulutamine Toomkirik

Laupäev 17.dets. kl 16 Haapsalu muusikakooli jõulukontsert. Jaani kirik.

Pühapäev 18.dets. kell 14. Jõulukontsert. Kelladeansambel ARSIS. Piletiga. Toomkirik.

kell 17 DO RE MI laulustuudio lapsed, dirigent Anne Pääsuke. Soolo ja klaver Anti Kammiste. Toomkirik.

Teisipäev, 20.dets. kell 19 Jõulukontsert Koit Toome ja Maria Listra. Piletiga. Toomkirik.

Kolmapäev, 21. dets Jõulukontsert. Ines Maidre (orel) ja Ivo Lille (saksofon). Piletiga. Toomkirik.

Neljapäev, 22.dets. kell 13 LÜG jõulukirik. Toomkirik

kell 19 Jõulukontsert „Meie pere jõulud“ Inga ja Toomas Lunge. Toomkirik Piletiga.

Laupäev, 24. dets. kell 17. Jõuluõhtu jumalateenistus. Ettekandel jõulunäidend. Toomkirik. Vaba annetus;

kell 23 Jõuluöö missa. Toomkirik. Vaba annetus.

Pühapäev, 25.dets. kell 11. I Jõulupüha jumalateenistus. Toomkirik

kell 17 kontsert-palvus. Piiskop Tiit Salumäe 65. sünnipäeva tähistamine. Toomkirik.

Teisipäev, 27.dets. kell 18 Johannesepäeva kontsert-aktus. Vaba sissepääs. Toomkirik.

Laupäev, 31.dets. kell 19 Vana-aasta jumalateenistus Toomkirik

kell 23.15 Sylvester vigilia Toomkirik