ALGAB LEERIKOOL.

Sügisene leerikool algab pühapäeval, 16. oktoobril 2016 peale jumalateenistust Toomkirikus kell 12.15

Leer  on koguduse kool, kus tutvutakse põhjalikumalt ristiusuga, Piibli, kiriku õpetuse ja ajalooga, kristliku eetika ning koguduse eluga. Leeritunnid toimuvad vastavalt kokku lepitavale kavale. Tunde viivad läbi koguduse vaimulikud ja teised kaastöölised. Lisaks eelnimetatule on leerikoolis osalemine hea võimalus arutleda elu ja igavikuliste küsimuste üle. Leerikursus lõpeb leeripühaga ehk konfirmatsiooniga. Leerikooli lõpetanu saab koguduse täisõiguslikuks liikmeks, võib tulla armulauale, saada ristivanemaks, lasta abielu laulatada ja kandideerida koguduse juhtorganitesse.

Esimene kokkusaamine algab 16. oktoobril 2016 kell 12.15 peale jumalateenistust Toomkirikus. Saame tuttvaks, lepime kokku leeritundide ajad ning tutvume õppematerjalidega.

Leerikursuse tasu on 40 eurot.

Täpsemat teavet leerikooli kohta saab õpetajate Tiit Salumäe (tsalumae@yahoo.com; 5280635) või Kristel Engmani (kristel.engman@eelk.ee; 5289527) käest.

Tere tulemast leerikooli!