LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - OKTOOBER 2016

Koguduse kodulehelt leiad värsked sõnumid. Head lugemist!

Oma kaaskirjas lugejatele kirjutab Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Täna proovin saata Johannese Sõnumid välja Tartust! Loodan, et nüüd õnnestub!
Oleme Tartus, kus ERM avab oma uksed külastajatele. Loodame, et sellest suurest tööst on kasu ja meie rahvas saab paremini vaadata minevikku ja õppida esivanemate tarkust. Algav oktoobrikuu toob kaasa mitmeid olulisi sündmusi. Esmaspäeval vaatavad meie pilgud Toompeale, kas riigikogu liikmed saavad nüüd presidendi valitud. Olen pettunud meie rahvaesindajates, et kahel korral jäi puudu riigimehelikkusest. Peab oskama ka kaotada!
Tuleval pühapäeval kutsun kõiki lõikustänupüha jumalateenistusele kodukirikusse ja pidulikule kontsert-jumalateenistusele Tallinna Oleviste kirikusse.. Mõni nädal hiljem toimub nõukogu koosolek. Algab reformatsiooni juubeliaasta tähistamine. Seda kõike, mis oktoobris toimub on väga palju! Soovin nüüd aga head lugemist! Taas vaatame tagasi möödunud kuu sündmustele ja vaatame edasi, mis on plaanis.
Soovin, et Jumal hoiaks ja varjaks meid kõiki!

Õnnistussooviga

Tiit Salumäe