LASTEKIRIK ALUSTAB UUT HOOAEGA

Lastekirik alustab uut tegevusaastat lastekiriku ööga Iloni Imedemaal 24. septembril kell 18.00. Kokkusaamine lõpeb järgmisel päeval kl 11.00 toomkirikus algava jumalateenistusega. Ühtlasi on see ka lastekiriku õppeaasta algus.

Lastekiriku tunnid toimuvad algaval hooajal kahes vanuserühmas – eelkooliealistele, kellega tegelevad Sirje Jätsa ja Imbi-Kersti Listra ning 7-10-aastaste rühm, keda juhendavad Maria Strauss ja Lydia Kalda. Uus on ka see, et tunnid hakkavad toimuma kaks korda kuus (kuu esimene ja kolmas pühapäev). Esimene lastekiriku tund on 2. oktoobril toomkirikus. Täpsem teave: lastekiriku tegevuse koordinaator Sirje Jätsa, sirjejatsa@hot.ee, 5237015.

Mudilaste laulu- ja mänguring „Jaanimardikad“ alustab tegevust teisipäeval, 27. septembril algusega kl 16.30 Jaanimajas. Täpsem teave: Organist Lia Salumäe, liasalumae@hot.ee, 53039 835.