LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - AUGUST 2016

Koguduse kodulehelt leiad värsked sõnumid. Head lugemist!

Oma kaaskirjas lugejatele kirjutab Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Saadan välja augustikuu Johannese Sõnumid ja soovin Sulle kaunist uut kuud ja algavat töönädalat.
Augustikuu on Haapsalu jaoks vägagi sündmusterohke kuu. Aga õieti oli ka juulis igal nädalavahetusel mõni suurüritus.
Ma arvan, et võime olla päris rõõmsad selle üle, et Haapsalu on kuum koht ja naljalt ei lähe päevagi mööda, et AK uudistes on midagi meie korrespondendil teada anda.
Meie lugejate hulgas on neid, kes on saanud nautida suvesoojust, päikest ja merevett ja neid, kes on teinud tublisti tööd.
August oma sündmustega on meie ees. Elagem siis iga päeva nagu Jumala kingitust - august on eriline kuu.
Soovin head lugemist ja rõõmsaid kohtumisi kirikus!

Õnnistussooviga

Tiit Salumäe