LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - JUUNI 2016

Koguduse kodulehelt leiad värsked Johannese Sõnumid. Head lugemist!

Oma kaaskirjas lugejatele kirjutab õpetaja Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Aasta esimene pool hakkab lõppema. Käes on kõige kaunim aeg. Soovin Sulle palju rõõmu!
Johannese Sõnumid on nagu ikka vaade tagasi ja vaade edasi. Mai on olnud imeliselt kaunis kuu. Heidan pilgu oma pikale reisile ja toon tervitused  Ühinenud Piibliseltside assambleel Philadelphiast.
Juuni tuleb väga sündmusterohke ja igaüks peaks leidma midagi oma maitsele.
Saadan lehe nüüd varasel tunnil, kuna peatselt läheb laev Helsingisse, kus peame nõu eestikeelse töö korraldamise pärast Soomes, kus on kümneid tuhandeid kaasmaalasi.
Neljapäevast kuni laupäevani olen Riias Läti Luterliku Kiriku Sinodil, kus valitakse uus piiskop. Kohtun Eesti suursaadikuga ja räägin meie kaasmaalaste teenimisest Riias.

Loodan teiega kohtuda pühapäeval jumalateenistusel.

Õnnistussooviga

Tiit