LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - MAI 2016

Oma kaaskirjas lugejatele kirjutab õpetaja Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Maikuu, lehekuu algab sellel aastal palvepühapäevaga. Tänast päeva nimetatakse ka kevadpühaks ja tuletame meelde pühi apostleid Filippust ja Jaakobus Nooremat. Alustame kuud palvega ja anname kõik selle kuu päevad Jumala juhtimise alla. Aasta tagasi põlvitasin Haapsalu toomkiriku altari ette ja võtsin vastu piiskopiameti Haapsalus.  Tänases lehes on väike kokkuvõte sellest aastast. Lugeda on meie koguduse elust möödunud kuul ja vaade sellele, mis tulemas. Mõelge ka minu peale, kui olen teiselpool suurt vett ja kohtun seal paljude kaasmaalastega ja osalen Ühinenud Piibliseltside Assmbleel.
Soovin kõikidele kaunist kevadet ja ikka rõõmsat, tänulikku ja usaldavat meelt!

Tiit Salumäe

Loe siit. »