LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - MÄRTS 2016

Koguduse kodulehelt leiad värksed Johannese Sõnumid. Head lugemist!

Oma kaaskirjas lugejatele kirjutab Tiit Salumäe:

Tere, hea lugeja!

Saadan välja meie veebilehe parimate soovidega paastuajaks ja peatseteks pühadeks.
Talv on möödunud ja kuigi täna on veel miinuskraadid, on päevad juba palju pikemad ja kevadetunnet on tunda kõiges.
Oleme pühitsenud oma riigi 98. sünnipäeva ja vaatame suure eesmärgi – Eesti Vabariik 100 poole.
Küsigem - kas meie olema kõik üheskoos lepliku vaimu ja vastastikuse austusega minemas valguse ja armastuse poole?
Me ei saa muuta maailma, aga igaüks saab muuta ennast! Juhtkirjas kutsub õpetaja Kristel meid mõtlema õppimisele.
Lugemist leidub nii veebruarile tagasi vaadates kui tuleviku plaane tehes.
Soovin, et leiad Johannese Sõnumeid lugedes midagi rõõmustavat enda jaoks. Tere tulemast osalema!

Õnnistussooviga

Tiit Salumäe