MÕTTETALGUD - MEIE KINGITUS EESTI VABARIIGILE.

Aastal 2018 on kogu Eesti rahvast, sealhulgas igat ühte meie hulgast, kutsutud ühiselt tähistama Eesti Vabariigi auväärset 100. sünnipäeva.

Sünnipäevale minnes seisame sageli keerulise küsimus ees, mida sünnipäevalapsele kinkida. Koguduse juhatuse koosolekutel oleme mitmel korral arutanud, mis võiks olla meie koguduse ühine kingitus. Kas see võiks olla mõni sündmus, mingi ese, mõni meiepoolne algatus?

Kutsume sind sellel teemal arutlema ja mõtteid vahetama ühise kohvilaua äärde pühapäeval, 13. märtsil peale jumalateenistust Jaani kirikus. Mitu pead on ikka mitu pead ning kindlasti õnnestub meil ühiselt leida väärikas kingiidee.