LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - JAANUAR 2016

Koguduse kodulehelt leiad värsked sõnumid. Head lugemist.

Oma kaaskirjas lugejatele kirjutab õpetaja Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Ja ongi aasta 2015 saanud ajalooks ning alustasime siiani tundmatut Issanda aastat 2016.
Selle aasta juhtsõnaks on meie kirikukalendri järgi püha Pauluse soov: "Võtke vastu üksteist, nõnda nagu ka Kristus on meid vastu võtnud Jumala kirkuseks." (Roomlastele 15:7)
Peapiiskop soovib uueks aastaks: "Rõõmustagu ja kirgastagu meie meeli ja rahustagu kõigi südant Jeesuse, meie Päästja ja Lunastaja imeline inimesekssaamine jõuluööl. Piiluge karjaste kombel Petlemma jõulusõime ning rõõmustage Jumala armastusest inimeste vastu. Proovige ka ise Jeesusesse uskudes ja Teda järgides rohkem armastada ning te näete, et meie ümber hakkavad toimuma inimeste elu muutvad imed!"
Vabariigi president lõpetas oma uusaasta soovi sõnadega: "Head kaasmaalased, soovin teile kõigile ilusaid uusi algusi, usku iseendasse ja oma rahvasse, meele- ja enesekindlust. Me armastame Eestit, me usume Eestisse. Tõuskem nüüd tervitama uut aastat ja ütleme koos: "Elagu Eesti!"”

Jumala hoidmist isiklikus elus, koguduses, kogukonnas, kodumaal ja kogu maailmas.
Johannese Sõnumid tahavad ka sellel aastal tuua Sinu kodusse häid uudiseid ja ülesehitavat lugemist!

Õnnistussooviga

Tiit Salumäe