LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - OKTOOBER 2015

Oma kaaskirjas lugejatele kirjutab Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Käes on lõikuskuu ja paljude inimeste arvtes kõige kaunim aeg aastas. Saame näha seda, kui ülirikas on Taevane Isa. Ta laseb lõigata vilja ja olla rõõmus.
Ka terve meie elu on külvamine. Sellel kuul tohin koos oma abikaasaga vaadata tagasi neljakümnele imeliselt kaunile aastale Haapsalus.
Tulime siia hoopis teisel ajal ja pidime tundma seda, et kiriku tööl ei saa olla tulevikku nõukogude riigis.
Takistused ja piiramised mõjusid aga vastupidiselt ja panid meid lootma üksnes Jumalale, Kiriku Issandale.
Teie kõikidega koos on need aastad elatud, rõõmud ja mured jagatud. Lõikustänupühal vaatame tänades tagasi ja täname Jumalat!
Johannese Sõnumid kajastavad ka sedakorda möödunud kuu tegemisi ja vaatavad ettepoole.
Oktoobris ilmub seinaleht, e-postiga jagatav veebileht ja trükitud Lõikustänupüha leht.
Saadan e-postiga eraldi postitustega nii veebilehe "Johannese Sõnumid" kui ka PDF formaadis Lõikustänupüha lehe 2015.
Soovin head lugemist ja loodan teid kõiki kohata kirikus!

Tiit Salumäe

Loe siit. »