LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - SEPTEMBER 2015

Oma kaakirjas lugejatele kirjutab õpetaja Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Saadan uue kooliaasta hommikul Sulle, Su perele ja eriti kooli minevatele lastele kõige paremad soovid. Tegus august sai läbi. Johannese Sõnumites on kajastatud ainult murdosa sellest, mis toimus möödunud kuus meie koguduses. Vaatamata sellele on lehekülgi sedakorda pisut enam kui harjumuseks on saanud. Loodan, et leiate aega lugeda ja midagi huvitavat enda jaoks. Kahtlemata oli meie linna ja sõpruslinnade kontekstis kulminatsiooniks Valge Daami Aja festival. On hea meel selle üle, et laseme ajalool ja legendidel endaga kõnelda.
Niipalju lisan veel, et mul on olnud au ja rõõm koos abikaasa Liaga nelikümmend aastat Haapsalu kogudust teenida. Kuna oktoobris täitub nelikümmend aastat minu ordinatsioonist, siis olen mõelnud seda päeva koos teiega tähistada lõikustänupühal 11. oktoobril kell 11 piduliku jumalateenistusega toomkirikus. Oleks hea näha neid sadu inimesi, keda olen ristinud ja leeritanud nende aastakümnete jooksul. Meil on olnud imeline aeg, uskumatult suuri muudatusi oleme võinud näha oma silmaga!
Ilusat septembrit!

Kohtumiseni!