LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - AUGUST 2015

Värsked Johannese Sõnumid leiad koguduse kodulehelt. Head lugemist!

Oma kaaskirjas kirjutab Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Saadan juuresolevalt meie koguduse augusti kuu lehe Johannese Sõnumid. Juuli kuu oli meie koguduse ja terve kiriku seisukohalt suurte sündmuste kuu. Kirikupäev ja laulupidu oli suursündmus mitte ainult lauljatele - aastaid ettevalmistust andis rõõmu ühisest hingamisest – vaid ka kuulajatele ja telerist vaatajatele. .
Haapsalu suvi oli tavapäraselt sündmusterohke. Vaatamata sellele, et ilmad ei olnud suviselt palavad on inimeste mõtted olnud küllaltki kuumad nii heas kui ka mitte heas mõttes. Juhtkirjas ja tänases Lääne Elus on taas esil pagulaste teema.
See ei ole midagi teoreetilist, vaid muutus ka meie rahvale aktuaalseks näiteks seitsekümmend aastat tagasi, kui põgeneti üle tormise Läänemere. Millal võib see teema meid isiklikult puudutada, seda me ei tea. Hoidku Jumal meie maad ja kodusid.
Mina  tänan eestpalvete eest, nüüd on peale puhkust taas uut jõudu teha tööd!
Soovin et viimane kuu enne uut kooliaastat võiks pakkuda kauneid päevi, et päikegi ei puuduks!

Head lugemist! Kohtume kirikus!
Parimate soovidega

Tiit Salumäe