KOGUME LUGUSID NIMEDEST.

Armas suur ja väike lugeja!

Emadepäeval on meil plaanis üks vahva ettevõtmine, mille jaoks ootama ka Sinu panust.

Kutsume Sind panema kirja enda, oma ema ja oma vanaema nimesaamise loo. Miks on Sul, Su emal ja vanaemal just selline eesnimi? Kes selle nime pani ja mida see nimi tähendab? Kas Sul, Su emal või vanaemal on olnud seoses nimega mõni vahva juhtumine? Aga võibolla Sa ei teagi, miks on Sulle just selline eesnimi pandud? Miks kannavad Su ema ja vanaema just sellist eesnime? Kui Sul on kellegi käest küsida, siis oleks nüüd sobiv aeg see lugu välja uurida ja kirja panna.

Ootame nimesaamise lugusid hiljemalt 3. maiks 2015 koguduse e-posti aadressile haapsalu@eelk.ee või paberkandjal kantseleisse. Jutule palume lisada autori nimi, vanus ja kontaktandmed (telefon ja e-posti aadress). Jutukestest paneme toomkirikus kokku temaatilise stendi.

Koguduse lastetöö toimkond