EMADEPÄEV TOOMKIRIKUS.

EMADEPÄEVAST TOOMKIRIKUS.

Üks osa kristlikest väärtustest on pere ja ligimese teenimisega seonduvad väärtused, mille tunnusteks on armastusest kantud lugupidav suhtumine kogu loodu suhtes, teeniv ja jumalakartlik vaim. Neid väärtusi oluliseks pidades on ka Haapsalu kogudus korraldanud aastaid emade- ja isadepäeval temaatilisi sündmusi või tavapärasest pidulikumaid jumalateenistusi. Nii ka tänavu.

Pühapäeval, 10. mail kell 11.00 tähistame emadepäeva piduliku perejumalateenistusega toomkirikus. Jumalateenistusel esinevad laululapsed ja noored muusikud. Kuna emadepäevaga päädib ka lastekiriku tegevusaasta, saadame meie koguduse noorimad pidulikult suvepuhkusele.