PEREPÄEV PIISKOPILINNUSES.

Ühtehoidev pere, riik ja Euroopa Liit.

Emadepäevale eelneval laupäeval, 9. mail, mis on tänavu ka Euroopa päev, toimub koguduse algatusel piiskopilinnuses perepäev. Kavas on erinevad tegevused nii suurtele kui väikestele. Alustame perepäeva kl 11.00 laste kontserdiga toomkirikus, kl 12.00 algavad tegevused piiskopilinnuses ning kell 14.00 loodame näha lastekiriku laste ülestõusmispühade näidendi kordusetendust. Täpsem teave sündmuse lähenedes.

Perepäeva korraldavad lisaks kogudusele Piiskopilinnuse Sihtasutus, Kaitseliidu Läänemaa Malev, linn ja maakond. Samuti on kaasatud teiste Haapsalus ja Läänemaal tegutsevate ametkondade esindajaid. Perepäeva üldised atraktsioonid on kõigile osalejatele tasuta.

Ootame perepäevast osa võtma kõiki Haapsalu elanikke ja koguduste liikmeid, iseäranis teretulnud on lastega pered.

Tere tulemast!

Korraldustoimkonna nimel