HAAPSALU SAAB TAAS PIISKOPILINNAKS.

Jüripäeval pühitsetakse Tallinna Neitsi Maarja Piiskoplikus Toomkirikus piiskopiks assessor praost Joel Luhamets ja assessor praost Tiit Salumäe. Tiit Salumäe kohapeale pühitsemise pidulik jumalateenistus ja pidustused toimuvad reedel, 1. mail 2015.

Vaimulikest ja ilmikutest koosnev protsessioon suundub kl 11.45 Jaani kirikust toomkirikusse, kus keskpäeval algab pidulik jumalateenistus. Teenistusel jutlustab piiskop Tiit Salumäe, armulaua seab peapiiskop Urmas Viilma. Kaasa teenivad EELK piiskopid ning Lääne ja Lääne-Harju praostkonna vaimulikud ja väliskülalised. Laulavad koorid. Jumalateenistusele järgneb pidulik vastuvõtt ja piiskopi tervitus linnarahvale. Oodata on külalisi lähemalt ja kaugemalt.

Hea lugeja! Loodan, et ka Sinul on võimalik sellest ajaloolisest ja pidulikust sündmusest Haapsalus osa võtta. Lähem teave aprilli Johannese Sõnumites.

Korraldustoimkonna juht

vikaarõpetaja Kristel Engman kristel.engman@eelk.ee