LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID - VEEBRUAR 2015

Värsked Johannese Sõnumid leiad koguduse kodulehelt.

Oma kaaskirjas lugejatele, 01.02.2015, kirjutab õpetaja Tiit Salumäe:

Hea lugeja!

Juuresolevalt saadan veebruari kuu infokirja Johannese Sõnumid. Kui jaanuaris vaatasime veel tagasi jõuludele, siis tänasest pöörame pilgud ülestõusmispühade poole.
Homme on meie kirikule väga oluline päev, millest kogu rahvas saab teleri vahendusel osa. Vaata Sinagi 11.55-14.00 Eesti televisiooni ja Sa ei kahetse. Õhtul aga tähistame Haapsalu Jaani kirikus Tartu Rahu 95. aastapäeva. Tere tulemast!
Peapiiskopi ametisse pühitsemine toob Eestisse auväärse hulga kirikute juhte ja meie kiriku sõpru nii kodu- kui välismaalt. Teisipäeval on Haapsalu linnal ja kogudusel suur au võõrustada külalisi. Külla tulevad Luterliku Maailmaliidu president piiskop dr Munib A. Younan, Luterliku Maailmaliidu Euroopa sekretär pastor Eva-Sibylle Vogel-Mfato ja piiskop prof dr Martin Hein meie sõpruskiriku juht Kasselist Saksamaalt. Piiskop Munib resideerub Jeruusalemmas ja temale allub Petlemma, meie sõpruslinna, luterlik kogudus. Külalisi saadab värske EELK välissuhete assessor Kadri Eliisabet Põder. Delegatsioon tutvub Haapsalu koguduse ja kirikutega. Külalised võtab vastu Haapsalu linnapea Urmas Sukles.
Veebruaris on tulemas palju huvitavat, sellest saad lugeda Johannese Sõnumites.

Head lugemist

Tiit Salumäe