LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID, SEPTEMBER 2014.
Oma kaaskirjas koguduse liikmetele ja sõpradele kirjutab õpetaja Tiit Salumäe:
Hea lugeja!
Tervitan Sind 1. septembri hommikul ja saadan uued Johannese Sõnumid.
Seekord sai leht päris mahukas, aga loodan, et Sa jõuad selle siiski läbi lugeda. Siin on päris mitmekesist lugemist.
Täna öösel jõudsime tagasi Rendsburgist, kus tähistati Rendsburgi Sügise raames ka meie sõprussuhete 25. aastapäeva. Koguduse esinduses oli juhatuse liikmeid ja lauljaid, nii et pidulikul teenistusel kõlanud Hapsalu laulurühma laul leidis väga hea vastuvõtu. Kohal oli Haapsalu linna ametlik delegatsioon, mida juhtis aselinnapea Liina Põld. Rendsburgi sõpru oli veel Poolast, Hollandist ja Inglismaalt. Rendsburgi sõbrad saadavad palju tervitusi ja lubavad tulla Haapsallu järgmisel suvel. Need on kõige värskemad uudised!
Soovin nüüd lastele, lastevanematele ja õpetajatele head kooliaastat ja kõigil ilusat ja tegusat septembrit!
Head lugemist!

Tiit Salumäe