LOE VÄRSKEID JOHANNESE SÕNUMEID, JUULI 2014.

Õpetaja Tiit Salumäe kirjutab oma kaaskirjas nii:

Käes on suur suvi, kuigi ilmastik ei tundu veel eriti suvine. Aga, nii nagu öeldakse, ei ole halba ilma, on valesti valitud riided. Soovin, et valiksime õiged riided ja õige avatud meele, et tunda rõõmu just sellest mis käes on.

Sellekordne Johannese Sõnumite väljaanne sai pisut mahukam. Leiad siit kaks juuni kuus Haapsalus peetud jutlust, mõned tagasi ja edasi vaated.

Juuli on taas väga tegus kuu ja toob meie kirikutesse esinema mitmeid muusikuid lähemalt ja kaugemalt. Ära jää koju! Tavaliselt oleme teinud 20. augustil väljasõidu. Sellel aastal on meil aga plaanis teha väljasõit 7. septembril Tallinna ja osaleda Pirita ajaloolises kloostrikirikus Maarjamaa aasta avavesperil ning külastada Tallinna kirikuid.

Aga nüüd head lugemist ja kaunist suve!

Juuli Johannese Sõnumid leiad siit. »