EMADEPÄEVA ETTEVALMISTUSED. KIRJUTA KIRI EMALE.

„Sina armastad mind nii nagu mu päris-ema kunagi pole suutnud,
Oled mind hellitanud nagu oma lihast tütart.
Sina avasid mu silmad, panid mind nägema inimestes head ja õpetasid andestama.
Sina rõõmustad mu hinge pimedamatel päevadel, paned mind uskuma iseendasse, kui kaotan oma teeraja.
Tänu Sulle olen ma parem naine, tänu Sinule saan ma paremaks emaks.“

Head lugejad! Nii nagu möödunud aastal, kutsume ka tänavu kõiki sõltumata vanusest kirjutama kirja emale. Kirjas võiks kirjutada sellest, mida olete oma emalt õppinud või miks on ta teie jaoks tähtis, oluline ja eriline. Kirja võib kirjutada ka emadele, kes on kutsutud ajast igavikku.
Kirjad maksimaalse pikkusega 2500-2800 tähemärki (ligikaudu 1 A4) palume esitada 2. maiks 2014 koguduse e-posti aadressile haapsalu@eelk.ee või tuua kantseleisse. Kirjad palume varustada autori nime ja kontaktandmetega (telefon ja e-posti aadress). Palume kindlasti lisada, kas soovite kirja avaldamist anonüümselt või nimeliselt.

Katkeid emadele mõeldud kirjadest loeme emadepäeva pidulikul perejumalateenistusel toomkirikus pühapäeval, 11. mail.

Täpsem teave õpetaja Kristel Engmanilt (kengman@hotmail.com, 5289527) .