DETSEMBRIS ON OODATA MITMEID KONTSERTE.

Vaata kodulehe kalendrist teavet advendi- ja jõulu jumalateenistuste ja kontserdite osas. Head muusikat saab kuulata nii toomkirikus kui ka Jaani kirikus.

Kindlasti leiab iga linlane ja ka külaline endale meelepärase kontserdi.

Detsembris esinevad toomkirikus näiteks naiskoorid Kaasike ja Krõõt; kammeransambel koosseisus Riivo Kallasmaa (oboe), Guy Spielman (klarnet), Miina Järvi (viiul), Martin Järvi (viiul), Madis Järvi (viola), Marius Järvi (tšello); Dave Benton ja Meero Muusiku neidudekoor; Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen; Sankt Peterburg Trio koosseisus Maria Safarjants (viiul), Sergei Slovatševski (tšello), Sergei Urõvajev (klaver) ning Judita Leitaite (mezzosopran); Arsise käsikellade ansambel ja solistid Oliver Kuusik ja Rauno Elp; Katrin Lehismets (laul), Jüri Ilves (orel) ja Taimi Kopli (viiul). Jumalateenistustel teenivad lauluga kaasa Seinajoe koguduse koorid (Soome); naisansambel Meelespea; Sirje Kaasiku laululapsed ja loomulikult meie oma koguduse koorid - toomkoor, segakoor ja lasteansambel.

Jaani kirikus esinevad  Peterburi muusikud: ooperisolist Svetlana Musina, klaveril Jelizeveta Pantzenko;  Haapsalu Muusikakooli õpilased ja orkester; Toomas Lunge, Ilona Aasvere ja Indrek Kalda.

Koondkalendri leiad siit. »