JÕULUKELLAD KUTSUVAD TOOMKIRIKUSSE!

Jõululaupäeval, 24. detsembril on meil kolm jumalateenistust:  kl 16 jõululaupäeva pereteenistus (toomkirik). Teenivad õpetaja Tiit Salumäe ja ja Teno Ilves. Laste jõulunäidend. Laulab koguduse lasteansambel, juhatab Sirje Kaasik. Orelil Eneken Helilaid; kl 19 jõuluõhtu jumalateenistus (toomkirik). Teenib õpetaja Tiit Salumäe. Laulab toomkoor, juhatavad Sirje Kaasik ja Lia Salumäe. Orelil Lia Salumäe; kl 23 jõuluöömissa (toomkirik). Teenivad õpetajad Tiit Salumäe ja Kristel Engman. Jõulumuusika. Solist Enrik Üksvärav.

Lääne praostkonna kirikutes toimuvate jõuluteenistuste aegade osas leitad info siit:

Teiste Eestimaa kirikute jõuluteensituste kohta leiab koondinfo siit http://www.eelk.ee/eelk_uudised/advent2013_eelk.php

Lääne praeokonna aastakirja "Scripta Annalia 2013" saab lugeda siit