ALGASID SÕPRUSPÄEVADE ETTEVALMISTUSED. KAS KA SINA SAAD KÜLALISTELE KODUMAJUTUST PAKKUDA?

22. novembril kogunes Jaanisaalis sõprupäevade korraldustoimkond. Sõpruspäevad toimuvad 24.-26. mai 2013. Oleme kutsunud Haapsalusse külalisi kõigist oma sõpruskogudustest Soomest, Rootsist ja Saksamaalt. Sõprussidemetes on väga oluline koguduseliikmete vaheline otsekontakt. Soovime külalistele pakkuda kodumajutust. Palun andke teada oma valmisolekust  külaliste majutamisel abiks olla. Majutamisküsimustega tegeleb koguduse sekretär Lydia Kalda (haapsalu@eelk.ee 53 477633).

Sõpruspäevadel on mitmeid huvitavaid ettevõtmisi: konverents, suur sõpruskontsert, pidulik missa. Külalised saavad tutvuda Haapsaluga ja meie koguduse eluga.

Ootame abilisi! Kui tunned, et tahad aidata, anna palun teada!

Tiit Salumäe
tiit.salumae@eelk.ee