KIRJUTAME PIIBLIRAAMATU KÄSITSI ÜMBER.

Eesti Piibliseltsi korraldamisel leiab aset suur ja väga mahukas ettevõtmine - Piibliraamatu käsitsi ümberkirjutamine. Meil on suur rõõm ja au, et see saab oma avalöögi just Haapsalus, kus 1. advendi laupäeval kirjutamisega algust teeme. Täpsem teave on tulekul. Jälgige koguduse kodulehel informatsiooni, et kuidas selles kaasa lüüa saab.

Kirjutagem üheskoos Piiblit!

Käesoleval aastal tähistab Eesti Piibliselts oma 200. aastapäeva.
Juba järgmisel aastal möödub aga eestikeelse Piibli esmakordsest ilmumisest 275 aastat.

30. novembril alustame Haapsalu lossikirikus Piibli käsitsi kirjutamist. Järgnevate kuude jooksul on seda võimalik mitmes Eestimaa paigas teha. Eesmärgiks on moodsa tehnoloogia abil kogu Piibel oma käega üles tähendada. Sajandeid tagasi valmisid ju käsitsi nii Piibel kui ka kõik teised raamatud.

Üheskoos Piiblit kirjutades meenutame väärtust ja tähendust, mis Piiblil minevikus oli. Aga mitte ainult seda. Me tuletame Pühakirja olulisust meelde nii kirjutajaile, lugejaile kui ka igale kaasaja inimesele.

Kirjutagem üheskoos Piiblit!