OLED OODATUD WOLFHAGENI PRAOSTKONNA ORATOORIUMIKOORI KONTSERDILE HAAPSALU TOOMKIRIKUS.

22. oktoobril kl 19 annab Haapsalu toomkirikus kontserdi Wolfhageni praostkonna oratooriumikoor Saksamaalt. Aastast 1990 tegutseva koori moodustavad lauljad, kes tahavad esitada nõudlikke kirikumuusikateoseid, näiteks oratooriumid ja kantaadid.
Kooriga on kaasas õpetaja Katharina Ufholz, kes teenis Haapsalu kogudust aasta aega.
Kõlab Vivaldi Gloria ning saksa ja eesti heliloojate looming. Kuuleme koori– ning intrumentaalmuusikat (orel, flööt, oboe) ja soololaule. Kaastegev on ka Haapsalu koguduse toomkoor.
Sissepääs on vaba annetusega. Teretulemast kuulama.