LASTEKIRIK KUTSUB LAPSI

Sel õppeaastal on lastekiriku tegevus iga kuu 2. ja 4. pühapäeval. Kuu teisel pühapäeval läheme külla ja teeme koos midagi toredat, neljandal pühapäeval on lastekiriku tund toomkiriku käärkambris. Kohtume toomkirikus kl 11.
Lõikustänupühal, 13.oktoobril küpsetame koos lastega leiba. 27. oktoobril on tund.
Isadepäeval, 10. novembril külastame kunstikooli. 24. novembril on tund.   8. detsembril on advendikülastus. Jõululaupäeva pereteenistusel, 24. detsembril kl 16 toomkirikus esitavad lapsed näidendi.
Jätkub pühapäevakooli tegevus Haapsalu Viigi koolis (endine sanatoorne internaatkool).

Lastekirik alustas sel sügisel hooaega toreda perelaagriga 6.–8. septembril Koopa talus. Laagri teema oli „Kes hoolitseb minu eest?” Laagriaega mahtusid piiblitund, laul ja meisterdamine, aga aega jäi ka mängudeks. Külas käisid lastekirjanik Aidi Vallik ja kunstnik Ott Vallik, kelle raamatust „Pints ja Tutsik” on saanud laste lemmik. Õhtuhämarust kroonis suur lõke. Pühapäeval avasime toomkirikus lastekiriku õppeaasta ja kogudus sai kuulda laagris õpitud laule.

Selle õppeaasta esimene tund oli 22. septembril. Õpetaja Sirje Jätsa rääkis lastele kristlase vabadusest.

Lydia Kalda

küsi lisa tel 53 477633