KOGUDUSEKOOL JÄTKAB.

Austatud Haapsalu Püha Johannese koguduse liige!

Olete oodatud osalema uuel kursusel meie luterlikus kirikus –

vabatahtlike kogudusekoolis,

mis annab oskusi ja valmidust end kogudusetöös rakendada!

Vabatahtlike kogudusekoolis süvenetakse põhjalikumalt leerikooli teemadesse, uuritakse Piiblit ning otsitakse endale sobivat teenimisviisi koguduses.

Õppetööd juhivad staažikad misjonärid, kogudusetöö arendajad Juha ja Anu Väliaho.

Kokku saadakse õhtupoolikuti üks kord kahe nädala jooksul.

Kuulata ja kaasa rääkida saab ristiusu aluseid, kiriku ajalugu ja praktikaid käsitlevatel teemadel.

Kodus tuleb täita küsimustikke õppematerjali ja Piibli põhjal. Lisaks teooriatundidele saab käed külge lüüa kogudusetöö praktikas.

Õppetöö kestab kaks aastat sügisest kevadeni ning on õppijale tasuta.

Kursusele saab registreerida kantseleis või haapsalu@eelk.ee

Oodatud on kõik olenemata east, huvialast, haridusest jne – Jumal saab kasutada igaüht!

Kokku hakkame saama üle kolmapäeva kell 18 kogudusemajas - Jaanimajas (adr: Kooli tn 4).

Selle sügise esimene kohtumine on 9. oktoobril 2013 kell 18 Jaanimajas.

KAVA:

K, 9. oktoober kl 18 kogudusekool (Jaanisaal). Teema: Armulaud - Issanda laud ja toit teel.

K, 23. oktoober kl 18 kogudusekool (Jaanisaal). Teema: Kristlase elu I – usuvõitlus.

K, 13. november kl 18 kogudusekool (Jaanisaal). Teema: Kristlase elu II - eetika ja palve.

K, 27. november kl 18 kogudusekool (Jaanisaal). Teema: Viimne aeg ja maailma lõpp.

K, 11. detsember kl 18 kogudusekool (Jaanisaal). Teema: Jumal-Isa. Kristluse ainulaadsus.

Tere tulemast!

Vabatahtlike kogudusekooli korraldab EELK Misjonikeskus