LOE KOGUDUSE INFOKIRJA: JOHANNESE SÕNUMID - JUULI 2013.

Õpetaja Tiit Salumäe kirjutab oma tervituses: Juuni kuu oli eriti tegevusrohke ja juuligi pakub ka palju huvitavat. Juunit jäävad meenutama lisaks jumalateenistustele ristimised, laulatused, matused ning terve rida suurüritusi - rannarootsi rahva ja ingerisoomlaste laulupidu, Võidupüha, ühendkooride kontserdid Rudolf Tabiase ja Cyrillus Kreegi loominguga, Jaani kirik on nüüd avatud külastajatele kolmel päeval nädalas  ja palju muud. Nii sündmusterohket kuud, kui igal nädalal tulevad kirikusse sajad inimesed, et mäletagi. Rõõm oli paljudega teist kohtuda kirikus.

Ärge unustage kodukogudust ka juulis. Ees on kaunis muusikakuu, mis algab juba kolmapäeval XX Haapsalu Vanamuusikafestivaliga. Suveaeg on aga ka sobiv remontideks - olete kindlasti märganud, et kantseleimaja katuse vahetus on käimas, vana katusekate on maha võetud ja peatselt ootab ees plekitöö. Jaani kiriku altari uurimine ja restaureerimine on planeerid augustisse. Seega on oodatud ja palutud ka teie annetused, nii liikmeannetused kui toetus remondi heaks. Issand õnnistagu selleks meid kõiki!
Soovin nüüd head lugemist ja osalemist ja nendele kes puhkavad - rahulikke ja kosutavaid päevi!

Juuli infokirjas saab lugeda veel ühte sõpruskoguduste tutvustest ja tervitust Soomest Nakkilast.  Sõnumitest leiate juuli kuukava. Vaatame tagasi Võidupüha sündmustele. Nagu ikka leiate sõnumitest kuu juhtsalmi ja palve. Õnnitleme juuli sünnipäevalapsi. Sirvime koguduse kroonikat.  Ja natuke nalja ka.

Juuli Johannese Sõnumid leiad SIIT. »