JUULI 2017

L  01.07 kl 16:00 Haapsalu Tšaikovski festival 2017 kontsert. Moskva Novaja Opera keelpilliorkester Kalle Randalu (klaver) Tšaikovski. „Haapsalu suveniir“ op. 2; serenaad C-duur op. 48 (Toomkirik)
Sissepääs piletiga (15€/12€).
Kontserdi avab armastatud pianist Kalle Randalu Tšaikovski „Haapsalu suveniiriga“ – teosega, mis võiks olla festivali moto ja mis on tõepoolest tervikuna sündinud helilooja emotsioonist seoses viibimisega Haapsalus.
Keelpillimuusika kuldrepertuaari kuuluv Tšaikovski kõikvõimas serenaad keelpillidele kõlab just nii, nagu helilooja seda soovis – võimalikult suure keelpillikoosseisuga, võimsalt ja lugematutes nüanssides.
P  02.07 kl 11:00 jumalateenistus armulauaga. Teema: Kadunud ja jälle leitud. Teenivad piiskop Tiit Salumäe, Kalle Jätsa ja organist Lia Salumäe. (Toomkirik)
K  05.07 kl 20:00 Vanamuusika Festivali kontsert - Ansambel Studio Vocale ja festivali barokkorkester (Toomkirik)

Bach & Reformation
Gott, der Herr, ist Sonn und Schild, BWV 79