AUGUST 2018

K  15.08 kl 18:00 Kirikukontsert "Valgus toob rõõmu" (Toomkirik)
Kontserdil esinevad organist Anneli Merelaid, bariton Harald Jürgen Weiler ja tenor Dainis Kalnačs.

Kontsert on tasuta.

P  19.08 kl 17:00 Eesti Segakooride Liidu kontsert (Toomkirik)
Pühapäeval, 19.08 kell 17 toimub Eesti Segakooride Liidu suvekooli kooride kontsert. Ettekandel Raimo Kangro Missa süütult hukkunud eestlastele, dirigent Kaspar Mänd (koormeistrid Mariell Aren, Ingrid Roose ja Markus Leppoja).

Kontsert on tasuta.

R  24.08 Sõpruskoguduste päevad
R  24.08 kl 23:00 Tütarlastekoor Canzone kontsert (Toomkirik)
Valge Daami päevade raames toimub Haapsalu tütarlastekoor Canzone kesköö kontsert. Tütarlastekoor Canzone alustas oma tegevust 2001. aastal, dirigent on Ulrika Grauberg. Alates 2005. aastast on koor osalenud festivalidel ja võistulaulmistel Eestis, Hispaanias, Itaalias, Saksamaal, Hiinas  ja saavutanud kõrgeid auhinnalisi kohti. Koor laulis ka 2017. a. XII noorte laulupeol  „Mina jään“.

Olete oodatud kuulama!

L  25.08 Sõpruskoguduste päevad
P  26.08 Sõpruskoguduste päevad

| ÜLES |