UUDISED »
Sõpruskoguduste päevad 2018
Haapsalu koguduse suhted sõpruskogudustega on kestnud ligi 30 aastat. Sellesse perioodi mahuvad suured poliitilised muutused ja arengud. Loe lähemalt »

Loe värskeid Johannese Sõnumeid - august 2018
Kodulehelt leiad Johannese Sõnumite värsked uudised. Loe lähemalt »

20. augusti ränduri ajaloospikker
Kenaks traditsiooniks on saanud 20. augusti ekskursioon. Sel korral suundume Loode-Eestisse, naabermaakonna lääneossa, mis on ülevoolavalt rikas kauni looduse, kultuuri ja ajaloo poolest. Suundume rännakule, mis viib tagasi meie maa ajalukku samal ajal kõnetades tänast päeva. Oma silm on kuningas, aga hea kui kuningas ei ole päris alasti, vaid varustatud mõningate eelteadmistega. Siinkohal huvilistele nö eelspikker põhikohtadest, kus peatume. Reisile registreerumine on koguduse kantseleis, e-kirjaga haapsalu@eelk.ee  Loe lähemalt »

Suurvormide kontsert RAIMO KANGRO Missa süütult hukkunud eestlastele
Haapsalu Toomkirikus 19. augustil 2018 kell 17.   Loe lähemalt »

Suveõhtu klassikakontsert "Valgus toob rõõmu"
K 15.08. kell 18 toimub toomkirikus suveõhtu klassikakontsert "Valgus toob rõõmu"Loe lähemalt »

20. augustil toimub koguduse ekskursioon Lääne-Harjumaale
"Head koguduse liikmed! Tervitan teid kõiki kaunil suveajal ja loodan, et saate suvel ka puhata ja koguda jõudu uueks tööajaks.
Koguduse ettevõtmistest olete saanud lugeda Johannese Sõnumites.
Kaks sündmust on, millele tahan eriliselt teie tähelepanu pöörata.
Kaunist suve soovides ja lootes peatselt kohtuda." Tiit Salumäe koguduse õpetaja     Loe lähemalt »

Loe värskeid Johannese Sõnumeid – juuli 2018.
Kodulehelt leiad Johannese Sõnumite värsked uudised.   Loe lähemalt »

Surnuaiapühad Lääne praostkonnas, 2018 suvel
Haapsalus toimuvad surnuaiapühad 24.06 kell 16:00 Vanal kalmistul ja 24.06 kell 17:00 Metsa kalmistul.
Siit leiad ka kõigi teise Lääne prostkonna koguduste surnuaiapühade toimuse ajad, mis toimuvad ajavahemikul 10.juuni kuni 12 august 2018.
  Loe lähemalt »

Näitus Jaani kirikus „Soli Deo gloria ehk viis sajandit reformatsiooni Ungaris“.
Jaani kirikus saab vaadata näitust „Soli Deo gloria ehk viis sajandit reformatsiooni Ungaris“.   Loe lähemalt »

Aasta Eurooplane on Tiit Salumäe.
Aasta Eurooplane on Tiit Salumäe. Eesti Euroopa Liikumine otsustas anda Aasta Eurooplase aunimetuse Euroopa päeval 9. mail  piiskop Tiit Salumäele tema töö eest reformatsiooni 500. juubeliaasta tähenduse mõtestamisel, ürituste organiseerimisel ja   muudatuste juhtimisel meie rahva suhtumises religiooni.  Loe lähemalt »

Läänemaa aasta ema on Lia Salumäe.
Läänemaa aasta ema 2018 on haapsallanna, 5 lapse ema Lia Salumäe, teatas Lääne-Eesti arenduskeskuse projektijuht Cynne Põldäär. Loe lähemalt »

Jaani kirik avatakse taas teelisele / vabatahtlike graafik.
Juba kuuendat aastat järjest avame Jaani kiriku muuseumi ööl 19. mail kl 18 - 21. Sellest alates saab külastada kirikut reedeti ja laupäeviti kell 11 - 14 ning pühapäeviti kell 13 - 16. Palume koguduseliikmete abi kiriku lahtihoidmiseks. Palun lepi kokku aeg, mil Sina saad kirikut valvata!   Loe lähemalt »

EELK Haapsalu Perekeskus on avatud ja ootab Sind!
EELK Haapsalu Perekeskus avati 18. jaanuaril 2018 Haapsalu Jaani kiriku kõrval - Jaanimajas, Kooli tn 4. EELK Perekeskuste juht Pia Ruotsala: “EELK Perekeskus saab olla inimestele lootuse sümboliks. Oleme siin selleks, et inimesed ei oleks üksi, vaid tajuksid, et nende ümber on toetusvõrgustik,” „Kõiges Su Kõrval“ Teretulemast! Loe lähemalt »

Trükist on ilmunud Scripta Annalia 2017
Äsja trükist tulnud Scripta Annalia 2017 võtab kokku Lääne praostkonna koguduste selle aasta peamised sündmused. Saad seda lugeda koguduse kodulehelt. Loe lähemalt »

LÄHIAJAL TOIMUB »